PRVA TEKMA ŠOLSKE LIGE PROGRAMIRANJA

Učenci in učenke!

Tudi to šolsko leto bodo na ZOTKS izvedli tekmovanje v sklopu programiranja. Tisti, ki iščete dodatne izzive, si preberite navodila in se prijavite na spodnji prijavnici.

Če imate kakšno vprašanje pišite na marjetka.novak@os-grize.si.

——————————————————————————

Prva tekma šolske lige programiranja

Vabljeni na prvo tekmo šolske lige programiranja!

petek, 18. novembra 2022, med 16. in 19. uro bodo tekmovalci reševali naloge v programskem jeziku C in C++. Tekmuje se v eni težavnostni skupini. Prijavijo se lahko učenci in dijaki.

PRIJAVNICA bo odprta do četrtka, 17. novembra 2022, do 12. ure. Po zaprtju prijavnice bodo prijavljeni prejeli vsa potrebna navodila.

Tekmuje se od doma. Omejitev prijav na tekmovanje ni.

torek, 22. novembra, med 16. in 19. uro so na tekmovanje vabljeni poznavalci programskih jezikov Scratch in Python. Tekmovanje je namenjeno učencem, ki bodo lahko v Scratchu izbirali med dvema težavnostnima skupinama (lažja in težja), za Python pa eno.

PRIJAVNICA bo dosegljiva do ponedeljka, 21. novembra 2022, do 12. ure. Po zaprtju prijavnice bodo prijavljeni prejeli vsa potrebna navodila.

Tekmuje se od doma. Omejitev prijav na tekmovanje ni.

Če kdo programira v jeziku, ki v prijavnici ni naveden, naj sporoči in mu bomo skušali ugoditi.

Najboljši tekmovalci v posameznih razpisanih skupinah bodo nagrajeni.