Tehniški dan MOJA SLOVENIJA

Danes je na naši šoli potekal tehniški dan na temo Moja Slovenija. Prvo uro smo prisluhnili radijski oddaji o dnevu samostojnosti in enotnosti in božičnih praznikih. Babice učencev so predstavile, kako so včasih praznovali božič.

Nadaljevali smo z delavnicami, kjer smo izdelovali različne poučne družabne igre: domine, spomin, človek ne jezi se in igralne karte. Tema vseh družabnih iger je bila Moja Slovenija.

S tem tehniškim dnem smo želeli obeležiti dan samostojnosti in enotnosti, da spoznamo pomen in pomembnost 26. decembra in  si krepimo narodno zavest.

Dan je bil zelo zanimiv, izdelovali domine in poslušali glasbo. Všeč mi je bila tudi radijska oddaja. Vesela sem, da hodim na tako super šolo. Tjaša Polak, 6.b

Meni se današnji dan zdi super, saj sem se tudi sama naučila veliko o Sloveniji. Maja Mraz, 8.a

Ta dan mi je zelo všeč zato, ker je bolj sproščen in zabaven. Maj Krk 6.a